«Аудіт»
Суть методу «Аудіт» така: за 75-90 хвилин нашої з Вами розмови в zoom Ви зможете, можливо, вперше в житті по-справжньому глибоко розібратися в тій проблемі, яка прямо зараз заважає Вам почуватися спокійніше, впевненіше, легше.
"Глибоко розібратися" означає відкрити "три двері", по черзі.
Тобто, я допоможу вам:
 • 1
  Швидко та якісно діагностувати проблему за допомогою інструментів МСР-коучингу. МСР – це абревіатура «метакогнітивне програмування».
 • 2
  Точно визначити справжню причину життєвої чи професійної проблеми.
 • 3
  Намітити план дій у найближчі 3-6 місяців.
Доступно два варіанти проведення "Аудіту":
1
"Аудіт особистості"
Під час проведення сесії «Аудіт особистості», ми разом розберемося з описаною Вами проблемою в одній із важливих для Вас життєвих сфер (стосунки, здоров'я, успіх, життєвий тонус, залежність). Ви побачите, що саме не дозволяє вирішити якесь складне питання і що конкретно заважає Вам проживати кожен день у бажаному ресурсному стані.
2
«Аудіт бізнесу»
У разі вибору варіанта «Аудіт бізнесу», я допоможу Вам побачити свою професійну діяльність з нового, до цього моменту прихованого ракурсу, і точно визначити причини проблем та перешкод, що заважають Вашому бізнесу прогресивно зростати. Та обов'язково покажу найкращий вектор подальших дій.
Мене звуть Геннадій Хавкін.

Я бізнес-ментор та MCP-коуч, у минулому тренер та організатор зі світовим ім'ям у сфері «спортивний бальний танець»

У методології «МСР-коучинг» я провів 2 500+ годин сесій, діагностик та розборів, як наодинці, так і з групами. І я з упевненістю можу сказати, що півтори години більш ніж достатньо, щоб відкрити всі три двері одну за одною.

До речі, ефективність інструментів МСР-коучингу за кілька років відчули на собі дуже багато людей. Однак їх все ще приблизно 0,001% людей, які живуть Землі.

І прямо зараз Ви можете стати одним із них!

Натиснувши кнопку нижче, Ви зможете записатися на сесію «Аудіт особистості» чи «Аудіт бізнесу», на вибір.
Бачу, що ви все ще сумніваєтеся) І це абсолютно нормально, особливо якщо Ви вперше чуєте про такий підхід.

Ну що ж, тоді я трохи розповім Вам, чому MCP-коучинг дозволяє якісно розібратися з будь-якою проблемою, яку люди здатні усвідомити та озвучити за допомогою слів.

А також я розповім, чому МСР-коучинг здатний допомогти не тільки вирішити запит високої складності, а й одночасно дає можливість створити значний прорив одразу в кількох сферах життя у найкоротші терміни.
Кожна людина своїми думками створює особисту дійсність, відмінну від дійсності інших людей.

Про цей постулат, який чув кожен, я спробую розповісти більш доступними і простими словами.

Отже…
 • Ольга
  Ольга має дві великі мрії: створити міцну сім'ю і мати власну справу, як ще одне джерело доходу. Сім'я та діти вже є, ідея майбутнього проекту, реалізованого на папері, також. Але для реалізації цього проекту потрібний інвестор.

  Мабуть вона напрочуд везуча, бо інвестор знайшовся досить швидко серед старих знайомих. І вона з головою поринула у реалізацію свого проекту.

  Однак згодом виникла проблема: чоловік почав показувати своє невдоволення тим, що вона проводить багато часу з цим інвестором. А її друг у ролі інвестора несподівано почав періодично висловлювати свої сумніви щодо її здібностей «витягнути» цей проект.

  В обох ситуаціях, коли Ольга бачить невдоволення важливих для неї чоловіків, вона відразу починає плакати і довго не може зупинитися. А причиною цього зриву є думка, яка, за її словами, живе в ній дуже давно: «Він мені не довіряє».

  У результаті, обидва чоловіки починають сумніватися в її адекватності, а Ольга відчуває, що обидві її мрії просто на очах розсипаються вщент.
 • Сергій
  Сергій разом із двома компаньйонами за кілька років створив успішний товарний бізнес: налагоджені процеси, гарний прибуток, багато співробітників.

  Однак у моменти, коли вони втрьох починають обговорювати майбутні плани чи проблему, Сергія періодично відвідує думка: «Вони мене не розуміють і не чують».

  Як підсумок, перед кожною такою розмовою його долає зайве хвилювання, а під час обговорення він все частіше і частіше роздратовано зривається на своїх партнерів.

  В результаті відносини між ними стали натягнутими і всі троє при зустрічі намагаються одягнути кожен свою «маску». І виною цьому лише одна думка: «Мене не чують».
 • Карина
  Карина, молода приваблива та досить успішна дівчина. Їй ще немає і 30 років, а вона вже є керівником підрозділу в невеликій компанії.

  Проте є одна проблема, яка її непокоїть: ось вже кілька років вона не має хлопця. І всі її спроби якось вирішити цю проблему зводяться до невдач.

  Справа в тому, що під час побачення з хлопцями її не залишає думка: "Я все роблю неправильно". Їй постійно здається, що вона щось не те говорить, якось не так виглядає, і вона хвилюється про те, що хлопець про неї подумає.

  Як результат, хлопці відчувають незрозумілу напругу в дівчині, і, швидше за все, пов'язують це з тим, що їй з ним не особливо комфортно, тому що на наступне побачення зазвичай її не запрошують.

  У результаті думка «Я все роблю неправильно» і є причиною її самотності.
Зауважте, всього лише одна думка стала причиною проблем у вищеописаних ситуаціях.

І це звичайнісінькі приклади, яких навкруги більш ніж достатньо.

Але чинячи так, як описано вище, кожен з нас не втомлюється мріяти про довге і по-справжньому щасливе життя, наповнене приємними подіями, комфортом та яскравими досягненнями.

Мріємо про одне, а чинимо інакше.

І причина цього проста:

Наше майбутнє визначають не бажання, а наміри та дії.

А наміри та дії залежать виключно від якості мислення: неякісні думки створюють негативні емоції, а негативні емоції є не найкращим паливом для ефективних дій.

І навпаки: думки, які надихають і відчуваються чудово, створюють ресурсний емоційний фон у тілі, що у свою чергу дає можливість успішно вирішувати завдання будь-якої складності ніби «на крилах».

І запропонована мною сесія «Аудіт особистості або бізнесу» дасть можливість, що називається, «розкласти по поличках» мислення у якійсь конкретній життєвій чи професійній ситуації.

Сесія «Аудіт» не є якимось прихованим впливом на психіку, активацією сили волі, гіпнозом, НЛП, маніпуляцією чи «ЕГЕГЕЙ мотивацією».

Це не шаманство чи карти таро, не закляття чи астрологія, а також це не традиційні «батіг та пряник».

МСР-коучинг заснований ВИКЛЮЧНО на результатах емпіричних наукових даних, а також на перевірених часом філософських постулатах, створюваними вченими, мудрецями та дослідниками протягом багатьох століть.

А сесія «Аудіт» є одним із найефективніших інструментів МСР-коучингу.

Метод «Аудіт» ідеально підійде тому, хто помітив за собою схильність ставити самому собі питання про сенс життя, про власні переконання і обмеження, про пошук кращої версії себе, про рецепт найкращого життя.

Зазвичай такі люди сповнені рішучості прожити щасливе життя за своїм особистим наміром, а не за вказівкою долі чи за вимогами соціуму.

Такі люди, як правило, шукають пояснення подій, що відбуваються з ними, не в зовнішньому світі, а всередині себе.

І такі люди знають, що всі необхідні відповіді вже знаходяться всередині – залишилося лише почути, зрозуміти, усвідомити.

І якщо Ви зараз впізнали себе, то метод «Аудіт» підійде Вам ідеально.

Гадаю, що Вам буде цікаво прочитати відгуки людей, з якими я працював раніше.
Ви напевно задаєтеся питанням:

«Чому мені досі не вдалося вирішити деякі свої проблеми? Адже я багато читаю, проходжу різні тренінги та постійно працюю над собою. Що саме я роблю не так?"

Я спробую пояснити простими словами, чому у Вас, як і в мене колись, могло не виходити досягати бажаного.

Я б виділив три основні причини цього:

1. Дії на силі волі.

2. Нетерпимість до своїх помилок.

3. Нав'язливий досвід оточуючих.


Давай докладно розберемо кожен пункт.

1. Дії на силі волі.

Звичайна людина завжди робить тільки ті дії, які повністю відповідають тому, що вона відчуває:

- відчуває радість – сміється, ділиться з іншими своїм настроєм;

- відчуває агресію – кричить, нападає, критикує;

- відчуває натхнення – творить, танцює та співає;

- відчуває смуток - плаче, завмирає, йде в себе;

- відчуває страх - ховається, не діє, прокрастинує;

- відчуває образу - закривається, замовкає, мстить;

- і так далі…

А слідом за думками з'являються відповідні емоції:

- «Який прекрасний день!» - і людина відчує радість.

- «Як він мене дістав!» - відчує злість.

- «Вирішено! Йду у цей проект!» - відчує натхнення.

- «Знову нічого не вийшло!» - відчує смуток та розчарування.

- «Я осоромлюся!» - відчує паніку.

- «Я від тебе такого я не чекала!» - відчує образу.

Той, хто розуміє алгоритм

«Думка народжує емоцію, а емоція призводить до дії»,

і усвідомлює, що ця послідовність працює для кожного з нас у абсолютно всіх життєвих ситуаціях, зможе знайти логічне пояснення будь-якого вчинку.

Подібне називається «усвідомленість».

Але як зазвичай люди роблять?

Коли людині не подобаються результати її дій, перше що спадає на думку – змінити характер дій. І для того, щоб почати діяти інакше, по-іншому, доведеться включити всю свою силу волі, щоб подолати сильний внутрішній опір.

Чому так?

Тому що думки та емоції нікуди не поділися. І людина змушена йти до мети усупереч тому, що насправді відчуває. У такому випадку без сили волі ніяк.

Такий підхід зазвичай непогано спрацьовує в короткому проміжку часу (як челенж), але тривале застосування сили волі здатне вимотати будь-кого з нас. І через якийсь час гарантовано з'явиться думка "Я не зможу, у мене не вийде, зі мною щось не так!", і людина припиняє активні дії.

Підхід, який використовується в МСР-коучингу, має інший вигляд: спершу слід змінити свої думки для отримання найбільш ресурсної емоції, а вже він, у свою чергу, стане паливом для реалізації бажаного.

Комусь це може здатися досить абстрактною теорією, але в реальності для будь-якої людини на Землі все саме так і працює.

І мене, як МСР-коуча, колись професійно тренували як раз навичкам управління своїми власними емоціями та якістю мислення. І таки ж самі навички я передаю усім своїм клієнтам.

Ви можете особисто в цьому переконатись, інвестувавши 75-90 хвилин свого часу у сесію «Аудіт особистості або бізнесу».

2. Нетерпимість до помилок.

Звичайна людина не в змозі витримати більше 2-3-х помилок, пов'язаних з одним і тим же конкретним завданням. Якщо щось не виходить, через кілька спроб більшість людей заявить: «Нічого не вийде, я вже сто разів пробував!»

Чому так відбувається?

Причин може бути багато, і, як правило, більшість із них родом з дитинства: негативна реакція вчителів на низькі оцінки в школі, невдоволення батьків з приводу помилок дитини в побуті, бажання в очах оточуючих виглядати героєм, який ніколи не помиляється. І загалом, соціум обожнює тих, хто припускає мінімум помилок.

Але навіть ставши дорослими, можна помітити, що нічого особливо не змінилося: на роботі керівництво недолюблюють тих, хто косячить, суспільство активно засуджує невдах і шанує тих, хто голосно сурмить про свої перемоги.

І лише напрацювавши усвідомлену навичку «робити заплановані помилки», щоб миттєво виявляти слабкі місця у своїх діях, можна стати тим, хто без «страху помилитися» пройде через усі життєві перешкоди і досягне всього, чого забажає.

Адже помилки – це сходи, що ведуть на самий верх. Чим більше ступенів (помилок), тим кращу кінцевий результат.

Але це знову буде складно зробити, тому що (читай вище) велика спокуса використовувати силу волі і (читай нижче) оточуючі люди демонструють нам не найконструктивніші моделі поведінки.

3. Нав'язливий досвід оточуючих.

Який досвід ми можемо побачити, дивлячись на оточуючих нас людей?

Вибір невеликий: люди або безпорадно бовтаються по життю, немов човен без вітрила; або скаржаться на життя, на оточуючих, на свою долю і на все у світі; або ж люди намагаються стоїчно справлятися з життєвими труднощами.

Звісно, кожен хотів би стати героєм. Але тут ми знову стикаємося з тим, що для проживання героїчного життя потрібна неабияка порція сили волі. А її, як ми вже зрозуміли, кожна людина має лише обмежену кількість.

Нажаль, але рідко рідко можна зустріти по-справжньому дорослу та мудру людину, яка рухається від успіху до успіху у спокої, легкості та з інтересом. І навіть якщо пощастить зустріти такого унікума, мозок пояснить побачене, придумавши щось на кшталт «Це ж мажор», «Відхопив спадок», «Та він просто щасливчик».

Отже, саме ці 3 причини, описані вище, не дозволяють більшості людей реалізовувати все задумане. Але навіть якщо це побачити і усвідомити, після цього все одно доведеться знайти спосіб, який допоможе рухатися життям якось інакше.

І такий спосіб точно є. Саме його я активно практикую кілька останніх років.

І це робота з мисленням за допомогою метакогнітивного програмування.
Усім людям важливо зрозуміти, що ніхто з нас не винен, що не можемо впоратися зі своїми думками. І не наша вина, що ми гадки не маємо, як керувати власними емоціями.

Школа вчила нас так, як було кимось заплановано, батьки виховували тими ж самими методами, якими їх виховали вже їхні батьки, а вулиця вчила нас через синці та садни отримувати власний досвід життя. Тож у тому, що ми такі, як є зараз, нашої вини немає.

Але що точно може зробити кожна людина – це прийняти рішення та взяти відповідальність за ту частину життя, яку ще доведеться прожити.

І один із способів, який Ви можете використати в цьому напрямку – пройти через сесію «Аудіт».

Думаю не помилюся, якщо скажу, що Вам було б приємно побачити кардинальні зміни у своєму самим житті найближчим часом.

І можливо, розмова з MCP-коучем стане тією самою «точкою неповернення», після якої Ви відчуєте сили для старту в життя, яке захочеться по-справжньому прожити.

А з іншого боку, іноді лише одна думка або переконання може непомітно чинити великий внутрішній опір. Але знайшовши її, з'явиться розуміння, як саме краще за все слід діяти у подальшому.

І у Вас є можливість зробити це саме зараз, а не колись у майбутньому, яке завжди відсувається все далі і далі.

(Перечитав тричі, щоб перевірити ще раз все написане. Порадувався, що все правда, і тому, яка зважена робота зроблена в найкоротші терміни).
Запрошую Вас на сесію "Аудіт особистості" або "Аудіт бізнесу" тривалістю 75-90 хвилин.

Спеціальна вартість становить 1 870 грн (екв. 49 USD).

Стандартна вартість роботи MCP-коуча зазвичай коштує у кілька разів дорожче.

Однак вартість сесії «Ревізія» обрана саме такою для того, щоб якнайбільше людей змогли випробувати на собі цей трансформуючий досвід.

А також у півторагодинний термін дізнатися, якими саме способами можна навчитися відчувати спокійну внутрішню розслабленість, одночасно й потужний ресурс для створення кардинальних змін у своєму житті або діяльності.
Що буде після натискання на кнопку «Записатися на сесію «Аудіт»»?

1. Ви потрапите на сторінку оплати, де необхідно буде заповнити Ваші контактні дані та внести платіж.

2. Після оплати відкриється вікно з календарем, в якому будуть вказані вільні дати та час для проведення сесії.

3. Вибравши в календарі зручний для себе час, потрібно буде відповісти на декілька простих питань, а також вказати свій мейл.

4. Після натискання на кнопку «Назва» Ви отримаєте лист з подальшими інструкціями на мейл, які вказали вище.


Чи потрібно якось спеціально готуватись до сесії «Аудіт»?

Вам потрібно буде тільки підготувати запит, який було б важливо обговорити. І звичайно ж, знайти спокійне місце, де ніхто не відволікатиме, стійкий інтернет, зошит та ручку для записів.


Як найкраще сформувати запит на зустріч?

Запит – це те, що зараз хвилює чи турбує Вас найбільше, і що, на ваш погляд, не дозволяє Вам почуватися спокійно та впевнено. Достатньо буде розповісти про нього простими словами.


Я ніколи раніше не працював ні з коучем, ні з психологом. І хвилююся, що щось піде не так.

Сесія «Аудіт» за всієї її ефективності буде, скоріш, схожа на довірчу розмову двох давніх знайомих. І в цій розмові я точно буду на Вашому боці)


Чи можна сплатити відразу кілька сесій?

Доступна лише разова сесія за спеціальною ціною.

E-mail: hello@company.com
Телефон: +123 466 567 78
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube
Made on
Tilda